محصولات

اندازه فریم

جنسیت


  باکس گل هالووین

  برای تزئین و طراحی این جشن زیبا و کهن از گل های پاییزی مناسب هالووین استفاده می شود. همچنین بهترین هدیه برای رفتن به مهمانی های هالووین، هدیه دادن باکس گل هالووین به میزبان است. گل های داخل این باکس های گل به رنگ های پاییزی بوده که شامل رنگ های قرمز، نارنجی، زرد و ... می باشد. از جمله این گل ها می توان به گل رز قرمز، گل میخک، آفتاب گردان، داوودی و ... اشاره کرد. حتی گاهی از گل های خشک شده پاییزی داخل این باکس های گل استفاده می شود که بسیار مناسب این جشن می باشد.

  جشن هالووین در ایران

  امروزه این جشن در برخی دیگر از کشورها مثل کشور ایران نیز برگزار می شود، البته بهتر است بدانید که در ایران دیگر بعد معنوی و دینی این جشن مطرح نیست و به ابعاد دیگر این جشن مانند شرکت در مهمانی، پوشیدن لباس های ترسناک و گریم کردن صورت یا زدن ماسک هایی با سبک وحشت، تزئین مهمانی ها با کدوهای هالووین و گل های زیبا و میوه های پاییزی و هدیه دادن باکس گل هالووین به یکدیگر می پردازند.

  رنگ های مناسب جشن هالووین

  رنگ های مناسب و پرطرفدار برای مراسم و جشن هالوین، رنگ های نارنجی و سیاه می باشد. رنگ نارنجی از رنگ آتش الهام گرفته و رنگ مشکی از سیاهی شب. ترکیب رنگ نارنجی و سیاه، تداعی گر زبانه کشیدن شعله های آتش در سیاهی شب است.A